Nytt styre for 2016

Leder Jarle Aune har epost: jarleaune@yahoo.no

Nestleder Tore Kiste har epost: tore.kiste@hotmail.com

Kasserer Leif Engen har epost: lei-eng@online.no

Sekretær Harry Sollie har epost: h-sollie@online.no eller  tlf. 986 44 220

Arkivansv./nettsidered. Øivind Haugen har  epost: oivinh@online.no eller  tlf.934 81 404

Styremedlem Oddhild Rognø har epost: sarognoe@online.no

Styremedlem Elsa Mari Florhaug har epost: e-mflorh@online.no

Varamedlem Ingrid Flaa Dahl har epost: ingrid.flaa.dahl@gmail.com

Varamedlem Arvid Gundersen

Varamedlem Per Joar Jensen har epost: pjoa-jen@online.no

Revisor Knut Arild Johansen Dyb har epost: knut@trbe.no

Vararevisor Arild Kobberød har epost: arildk@broadpark.no

Valgkomite Marit Lindstad har epost: jolinds@online.no

Valgkomite Ole Johannes Solem har epost: o-johas@online.no

Valgkomite Gunnar Servold har epost: gservold@hotmail.com